Načítání
O projektu

Moderní uzavřená rezidence "Pelhřimovské zahrady"

Lukrativní bydlení

Výstavba bytových domů nabízí lukrativní bydlení nedaleko centra Pelhřimova v poklidné lokalitě Polní Dvůr. Projekt je koncipovaný pro moderní rodiny vyžadující dobrou dostupnost do centra města, které však preferují pocit bezpečí, kontakt s přírodou a nádherný výhled na celý Pelhřimov. Pokud by však rezidenti chtěli svůj čas trávit aktivně, nachází se v těsné blízkosti bytových domů multifunkční sportovní areál.

Začali jsme v červnu 2018

Realizace projektu započala v červnu 2018 a je rozdělena do dvou etap. V první fázi stavíme dva bytové domy společně s podzemním parkovacím domem. Druhá fáze je zaměřena na navazující dostavbu zbývajících domů včetně relaxační zóny.

Garáže, 21 bytů, 5 pater

Bytový dům se sestává vždy z pěti pater, přičemž první patro je podzemní. V něm bude umístěno 6 prostorných garáží, sklepy k jednotlivým bytům, prostor pro kočárky a technické zázemí. V nadzemních patrech se bude nacházet 21 bytů, z nichž většina má buď balkon, nebo terasu s vyhlídkou na panorama města. Samozřejmostí je propojení všech podlaží výtahem. Kromě garáží v suterénu bytového domu vznikne v areálu moderní parkovací dům a zaparkovat můžete i na vymezených venkovních místech.

Garance hypotéky až do 90% ceny bytu

S našimi finančními konzultanty jsme schopni zajistit vlastní bydlení již od:

30 let 25 let
1+kk: splátka 5.793,- splátka 6.604,-
2+kk: splátka 7.715,- splátka 8.796,-
3+kk: splátka 11.609,- splátka 13.235,-

Klientské změny

Plánované bydlení se vyznačuje nadčasovou architekturou a moderně navrženým standardem. Veškeré prvky jsou vybrány s velkým úsilím a pozorností. Přesto budete-li mít pocit, že Vás naše standardy neuspokojují a Vaše představa o ideálním bydlení se od té naší liší, nabízíme službu Klientských změn. Tato služba umožňuje, abyste si byt doladili do posledního detailu. Můžete upravovat dispozice bytu, volit jiné vybavení koupelny, zasahovat do elektroinstalace. Změny, na kterých se shodneme, se dle Vašich požadavků a v rámci harmonogramu přesně zrealizují.

Renomovaní architekti

Za architektonickým řešením projektu stojí renomovaná pelhřimovská projekční kancelář INTEGRA, zastoupená Ing. Alešem Janouškem a Ing. Lenkou Špatnou. Na scéně se pohybují přes 25 let a své bohaté zkušenosti uplatnily v desítkách projektů – počínaje výstavbou bytových domů a hal, přes jejich rekonstrukce, až po navrhování interiérů rodinných domů a bytů. Vedle INTEGRY na projektu spolupracovala pražská firma Free Architects, jež se významně podílela na dispozičním uspořádání jednotlivých bytů.

Conteg - stavíme na fair play

Investorem a současně i developerem projektu je společnost CONTEG Pelhřimovské zahrady s.r.o., která ve spolupráci s týmem architektů, dodavatelských stavebních firem a za podpory mateřské společnosti CONTEG spol. s.r.o. buduje jedinečný obytný komplex. V prostorách firmy CONTEG Pelhřimovské zahrady s.r.o. vznikne ukázkový showroom, kde si kupující bude moci na vlastní oči prohlédnout připravený standard vybavení bytových jednotek. Přijďte se k nám podívat!