Načítání
Lokalita

Perfektní místo, vše je dostupné

V prostředí Českomoravské vrchoviny

Projekt Pelhřimovské zahrady je situován do čistého a malebného prostředí Českomoravské vrchoviny, kde v údolí řeky Bělé leží královské město Pelhřimov. Z hlediska napojení na hlavní městské komunikace lze hovořit o téměř dokonalém místě - pozemek se nachází v blízké vzdálenosti od hlavní silnice vedoucí do okresního města Jihlavy nebo do nedalekého města Humpolce. Přesto není narušena atmosféra místa.

Veškerá občanská vybavenost v blízkosti

Veškerá občanská vybavenost se nachází v bezprostředním okolí bytových domů. Jedná se o nákupní středisko, mateřskou školu, autobusovou zastávku MHD, autobusové nádraží, nemocnici a sportovní areál. Nezanedbatelným aspektem vybrané lokality je také dostupnost centra města za necelých 10 minut chůze. Město nejen svým návštěvníkům nabízí turistický ráj s bohatou historií. Střed města je součástí památkové rezervace a oplývá mnoha objekty postavenými v rozlišných stavebních slozích. Všechna zajímavá místa protíná naučná stezka, jež vede přes celé město. Mezi nejznámější historické i kulturní zastávky patří Muzeum rekordů, děkanský kostel sv. Bartoloměje, či známá kamenná kašna se sochou sv. Jakuba, který je patronem všech poutníků.

Pelhřimov je perfektní místo pro váš život

Pelhřimov je i přes svou velikost místem, kde existuje možnost bohatého kulturního využití a jeho okolí láká k výletům do přírody a příjemným procházkám či sportovním aktivitám.

Kde se nacházejí Pelhřimovské zahrady?

Projekt bytových domů vyrostl na pozemku parcelní č. 2348/279 v k. ú. Pelhřimov v lokalitě rodinných domů v Polním Dvoře. Klidné místo, nacházející se nedaleko centra města, je napojené na dopravní infrastrukturu. Dopravní uzel spojuje Pelhřimov s krajským městem Jihlavou, s Humpolcem, Táborem a s Jindřichovým Hradcem.